Uczelniane Centrum Informatyczne

Zapraszamy na najbliższe webinaria poświęcone analizie danych.

Zapraszamy na najbliższe webinaria poświęcone analizie danych. Najbliższe spotkania poświęcone są następującym tematom:

Statsoft zaprasza

Statsoft zaprasza na cykl bezpłatnych webinariów z serią porad i szybkich podpowiedzi ułatwiających korzystanie z oprogramowania Statistica! Jest to świetna bezpłatna forma szkolenia zarówno dla zawansowanych jak i dla nowych użytkowników Statistica. Uczestnictwo w webinarium jest niezwykle wygodne - nie ma konieczności wychodzenia z domu lub biura!

Nowa licencja programu Statistica

Nowa licencja programu Statistica, ważna do 31 stycznia 2018 roku.
Szegółowie informacje, instalacja itd. dostępne na portalu edukacyjnym po zalogowaniu się.

Tymczasowe przedłużenie działania programu Statistica 12.5

Ze względu na długie procedury zakupowe przedłużenia licencji, zamieszczamy informacje, w jaki sposób tymczasowo odblokować na kilkanaście dni działanie aktualnie zainstalowanych i zarejestrowanych programów Statistica w wersji 12.5, które były wykorzystywane przez Państwa do tej pory w ramach licencji Site License dla wszystkich pracowników i studentów Politechniki Białostockiej.

Kody przedłużające działanie programu Statistica 12.5 oraz nowe klucze instalacyjne

Do pobrania są już kody umożliwiające przedłużenie działania aktualnie zainstalowanych i zarejestrowanych wersji programu STATISTICA 12.5, które do tej pory były wykorzystywane przez pracowników i studentów Politechniki Białostockiej w ramach licencji Site License.

Tymczasowe przedłużenie działania programu Statistica 12.5

Uczelniane Centrum Informatyczne informuje, że przedłużenie działania aktualnie zainstalowanych i zarejestrowanych wersji programu STATISTICA wykorzystywanych przez pracowników i studentów Politechniki Białostockiej w ramach licencji Site License jest możliwe na okres 14 dni.

Zmiana sposobu pobierania oprogramowania Statistica

W związku z uruchomieniem portalu edukacyjnego Politechniki Białostockiej dokonano zmiany sposobu pobierania oprogramowania Statistica, które jest wykorzystywane przez pracowników i studentów Politechniki Białostockiej w ramach licencji Site License.

Kody do programu Statistica

Do pobrania są już kody, które umożliwią przedłużenie działania aktualnie zainstalowanych i zarejestrowanych wersji programu STATISTICA, które do tej pory były wykorzystywane przez pracowników i studentów Politechniki Białostockiej w ramach licencji Site  License.

Prezentacja Kaspersky Anti-virus

Zapraszamy na prezentację oprogramowania antywirusowego Kaspersky, która odbędzie się dnia 02.04.2014r. o godzinie 9:00 w sali posiedzeń komisji senackich w budynku Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej (II piętro, prawe skrzydło).

Kody do programu Statistica

Do pobrania są już kody, które umożliwią przedłużenie działania aktualnie zainstalowanych i zarejestrowanych wersji programu STATISTICA, które do tej pory były wykorzystywane przez pracowników i studentów Politechniki Białostockiej w ramach licencji Site License.