W związku z uruchomieniem portalu edukacyjnego Politechniki Białostockiej dokonano zmiany sposobu pobierania oprogramowania Statistica, które jest wykorzystywane przez pracowników i studentów Politechniki Białostockiej w ramach licencji Site License.

W celu pobrania oprogramowania Statistica oraz kodów instalacyjnych należy zalogować się na stronie Portalu edukacyjnego Politechniki Białostockiej

Jako formę logowania należy wybrać CAS, a następnie używając danych dostępowych z systemu USOSweb zalogować się do portalu.

Uwaga Studenci!

W celu instalacji i rejestracji oprogramowania STATISTICA należy:

1. wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie http://www.statsoft.pl/Site_License/biD3636pb.php, oraz
  2. założyć studenckie konto pocztowe w domenie student.pb.edu.pl.

Wniosek o założenie studenckiego konta pocztowego w domenie student.pb.edu.pl należy złożyć w Uczelnianym Centrum Informatycznym, pok. 022 (łącznik B w budynku Rektoratu, ul. Wiejska 45A).

Posted by: Admin