Uczelniane Centrum Informatyczne informuje o bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez firmę Międzynarodowe Centrum Szkoleń i Kompetencji Sp. z.o.o, które rozpoczną się najprawdopodobniej od września. Zapisywać się na szkolenia można już od teraz, gdyż pod uwagę będzie brana kolejność zgłoszeń. Szkolenia będą odbywały się w Białymstoku poza godzinami pracy i poza terenem Uczelni.

Firma  MCSK proponuje 45 różnych szkoleń z zakresu:

• obsługa systemów e-lerningowych, systemów i urządzeń multimedialnych
  • obsługa systemów informatycznych do zarządzania oświatą

Rejestracji na poszczególne szkolenia należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.edukacja-podlasie.pl w zakładce ‘Rekrutacja na szkolenia’.

W przypadku problemów z zapisaniem się na szkolenie lub dodatkowymi pytaniami proszę o kontakt z pracownikiem Uczelnianego Centrum Informatycznego: Anetą Pużuk tel. 9625 lub email //www.uci.pb.edu.pl/a.puzuk@pb.edu.pl" title="zobacz">a.puzuk@pb.edu.pl

Pliki do pobrania:
Posted by: wzera